moarefi22

شرکت سانیر باتوجه به پشتوانه عظیم علمی و تجربی در زمینه‌های مختلف تولید و بازرگانی در صنعت برق کشور و در راستای چشم‌اندازی به وسعت عبور از مرزهای داخلی و ورود به بازار صنعت جهانی در سال 1389 تأسیس گردید.
ازجمله اهداف شکل‌گیری این شرکت با توجه به حضور پررنگ و تأثیرگذار مدیران آن در عرصه‌های گوناگون صنعت برق کشور، ورود به عرصه‌ای نوین به همراه همسویی با حرکت شتابنده علم و دانش روز می‌باشد. تجهیز خط تولید و آزمایشگاه‌های شرکت به پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های روز به همراه بهره‌مندی از آخرین دستاوردهای این عرصه و همچنین تطبیق کلیه فعالیت‌های تولیدی و آزمایشگاهی خود با مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر، سازمان ملی استاندارد ایران و پژوهشگاه نیرو، اخذ مجوزهای تایید از این نهادهای مهم نظارتی و آزمایشگاهی را به همراه داشته است که این خود تاییدی بر کیفیت برتر محصول و تطبیق آن با استانداردهای ملی و بین المللی می‌باشد.
شرکت سانیر بعنوان مجموعه‌ای دانش بنیان، همواره ارتباط خود را با مراکز آموزشی و دانشگاهی به صورت تنگاتنگ برقرار نموده است و در حال حاضر با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه (R&D) ضمن افزایش راندمان تولید، تولید محصولات جدید را در دستور کار خود قرار داده است.
به روزرسانی سیستم ارتباط با مشتریان ( CRM)، ارتقاء ویژه آزمایشگاه شرکت و ... همه و همه درجهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات تولیدی این شرکت بوده است.

معرفی S7
شرکت سانیر افتخار سری جدید محصولات خود را با نام S7 معرفی می‌کند. سری جدید محصولات سانیر از طراحی ظاهری بسیار زیبا و متفاوت برخوردار می‌باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری ، با بهره‌مندی از تکنولوژی جدید در ساخت و همچنین انجام آزمون‌های مربوط به صورت اتوماتیک (جهت به حداقل رساندن خطای انسانی) از کیفیت بالا و قابل اطمینانی، برخوردار می‌باشد.

about us banner