ROSHAN KHAMOUSH 55

 

کاربرد:
کلیدهای مینیاتوری سری S7B با طراحی ظاهری متفاوت و زیبا برای مداری با یک جریان متناوب 50 تا 60 هرتز، محدوده ی مجاز ولتاژی تا 400 ولت و محدوده‌ی مجاز جریانی از 1 تا 63 آمپر، برای حفاظت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه و هم‌چنین تغییرات موثر تحت شرایط نامی بکار برده می‌شود.


این محصول می‌تواند در مکان‌های مختلف نظیر صنعتی، تجاری، مجتمع‌ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول از استاندارد IEC 60898-1 پیروی می‌کند.

 

 • 1- دمای محیط: این دما باید بین 5- تا 45+ درجه سانتیگراد و دمای میانگین آن در طول 24 ساعت نباید از 35 درجه سانتیگراد تجاوز نماید.

  2-حداکثر ارتفاع مجاز بهره‌برداری 2000 متر می‌باشد.

  3-رطوبت هوا تحت بیشترین دما (40+) نمی‌تواند از50% بیشتر شود. هم‌چنین تحت پایین‌ترین دما(5-)، رطوبت می‌تواند از 50% هم بیشتر در نظر گرفته شود. در ماه‌های مرطوب سال، میانگین پایین‌ترین دما، نمی‌تواند از 25 درجه سانتیگراد عبور کند و میانگین رطوبت مربوط به آن، نمی‌تواند از 90% تجاوز نماید.

  4-درجه آلودگی:کلاس 2

  5-نوع نصب: II  III

  6-ریل استاندارد 36 میلی متر

 • رنگ‌بندی شاسی کلیدها:
  طبق دستورالعمل پیشنهادی موسسه بین المللی استاندارد (IEC) جهت سهولت بیشتر بهره‌بردار، شاسی کلیدها متناسب با جریان نامی هر کلید دارای رنگ‌بندی متفاوت می‌باشند.

  asfas

  کلیدهای مینیاتوری بر اساس نمودار جریان – زمان به شرح زیر دسته‌بندی می‌شوند:
  نوع B (روشنایی، تندکار):
  این کلیدها دارای زمان قطع بسیار سریع بین 3 تا 5 برابر جریان نامی می‌باشند و جهت مصارف روشنایی، خانگی و بطور کلی برای حفاظت از مدارهای با بار القایی پایین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  نوع C (موتوری، کندکار):
  این کلیدها با زمان قطع بین 5 تا 10 برابر جریان نامی دارای حالت تاخیری نسبت به نوع تندکار می‌باشند. این کلید جهت حفاظت از انواع موتور (کولرها و پمپ ها و ...) ، مدارهای با بار القایی و سیستم‌های روشنایی با بار القایی بسیار بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  نوع D (موتوری سخت، بسیارکندکار):
  این نوع کلید دارای زمان قطع بسیار طولانی و بین 10 تا 20 برابر جریان نامی می‌باشد و در مسیر موتورهای سنگین، ترانسفورماتورها و موتورهای با جریان راه اندازی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  سانیر با توجه به امکانات موجود و مطابق با استانداردهای تولید، توانایی تولید کلیدهای مینیاتوری برای مناطق با شرایط آب و هوایی خاص را خواهد داشت.

 • [widgetkit id="17"]