q

 

شرکت سانیر باتوجه به پشتوانه عظیم علمی و تجربی در زمینه‌های مختلف تولید و بازرگانی در صنعت برق کشور و در راستای چشم‌اندازی به وسعت عبور از مرزهای داخلی و ورود به بازار صنعت جهانی در سال 1389 تأسیس گردید.
ازجمله اهداف شکل‌گیری این شرکت با توجه به حضور پررنگ و تأثیرگذار مدیران آن در عرصه‌های گوناگون صنعت برق کشور، ورود به عرصه‌ای نوین به همراه همسویی با حرکت شتابنده علم و دانش روز می‌باشد. تجهیز خط تولید و آزمایشگاه‌های شرکت به پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های روز به همراه بهره‌مندی از آخرین دستاوردهای این عرصه و همچنین تطبیق کلیه فعالیت‌های تولیدی و آزمایشگاهی خود با مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر، سازمان ملی استاندارد ایران و پژوهشگاه نیرو، اخذ مجوزهای تایید از این نهادهای مهم نظارتی و آزمایشگاهی را به همراه داشته است که این خود تاییدی بر کیفیت برتر محصول و تطبیق آن با استانداردهای ملی و بین المللی می‌باشد.
شرکت سانیر بعنوان مجموعه‌ای دانش بنیان، همواره ارتباط خود را با مراکز آموزشی و دانشگاهی به صورت تنگاتنگ برقرار نموده است و در حال حاضر با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه (R&D) ضمن افزایش راندمان تولید، تولید محصولات جدید را در دستور کار خود قرار داده است.
به روزرسانی سیستم ارتباط با مشتریان ( CRM)، ارتقاء ویژه آزمایشگاه شرکت و ... همه و همه درجهت ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات تولیدی این شرکت بوده است.

معرفی S7
شرکت سانیر افتخار سری جدید محصولات خود را با نامS7 معرفی می‌کند. سری جدید محصولات سانیر از طراحی ظاهری بسیار زیبا و متفاوت برخوردار می‌باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری ، با بهره‌مندی از تکنولوژی جدید در ساخت و همچنین انجام آزمون‌های مربوط به صورت اتوماتیک (جهت به حداقل رساندن خطای انسانی) از کیفیت بالا و قابل اطمینانی، برخوردار می‌باشد.